Гральний автомат Silver Fox

Арктичний світ Silver Fox

Ігровий автомат Silver Fox, розроблений компанією Novomatic, має три ряди, дев'ять ігрових ліній і п'ять барабанів. Грати в Ельслотс можна і на iPhone, і на будь-якому Android-пристрої. У цьому продукті є головна тема, присвячена Арктиці і всьому, що пов'язано з цим регіоном. Гравцеві належить зіткнутися з кроликом, лисицею, білим ведмедем і іншими арктичними тваринами. Мета гри - стати справжнім першовідкривачем і спробувати виграти якомога більше монет.


Безкоштовні раунди активуються, якщо випадає 3 і більше Scatter символів.


Гравець отримує п'ятнадцять безкоштовних ігор, а ваші призи під час цієї функції будуть помножені на 3.


Компанія Novomatic додала в гру символ Wild, який завершує комбінації, замінюючи всі символи, крім символу Scatter. Крім того, він збільшує виграш в 2 рази.
Цей слот також має міні-ігри, як і інші продукти, розроблені Novomatic.

Насолоджуйтесь Арктикою і набивайте свої кишені

Ігровий автомат Silver Fox має 9 ліній, кожна з яких має зображення, пов'язані з темою Арктики. Ви можете насолоджуватися грою на своєму мобільному пристрої або ПК і при цьому немов переноситися в забуту Арктику.

Мінімальні ставки

В Silver Fox, гравець може робити ставки від 1 гривні до 3000. До речі, Wild замінює будь-який символ в платіжній лінії, що призводить до більшого шансу на перемогу. Тому вперед підкорювати північ, і шукати скарби!

Інші наші автомати