Гральний автомат 20 Super Hot

Фруктове божевілля

Одним з найпопулярніших і відомих безкоштовних гральних автоматів в Україні є 20 Super Hot. Цей відомий продукт був розроблений компанією EGT slots free play. Практично кожен, хто захоплюється онлайн казино, чув про ці автоматі. Чому він став таким популярним? По-перше, гравці, які люблять класичні фруктові автоматні ігри, безумовно не залишаються байдужими. Ця гра йде з 5 барабанами і 20 лініями, які виплачують великі грошові призи.

Є Символи Wild і Scatter, які створюють 24 виграшні комбінації на цих барабанах. Більш того, ви можете вибрати, на яку суму ви хочете зробити ставку за кожен спін. Натиснувши на синю кнопку, ви визначаєте кількість монет, яка буде ідеально для вас. Під час спина, ви можете зменшити або збільшити цю суму.

Джекпот і бонуси

Всі любителі безкоштовних ігрових автоматів онлайн з бонусними раундами можуть знайти фрукти на будь-який смак. Є виноград, дині, лимони, сливи, апельсини, вишні. Крім того, тут ви побачите зірки і символи "7". У цьому слоті є 4 потенційних джекпота, які можна виграти у випадковій грі. Крім того, є базова функція Автогри, яка продовжує гру до тих пір, поки ти не натиснеш на кнопку, щоб її зупинити. Якщо ви хочете повторити гру, натисніть на зелену кнопку.

Що стосується джекпоту, то перед Вами будуть стояти карти, які повинні зображати кожне очко джекпоту. Щоб отримати його, ви повинні розблокувати 3 карти, які збігаються з мастю.

Азартна функція дозволяє гравцям виграти хороший приз. Просто Вгадайте колір щасливої карти. Якщо ви впораєтеся з цим завданням — ви щасливий переможець, якщо не вгадаєте — гра закінчиться.

Інші наші автомати