Гральний автомат 12 Animals

Дивовижний сюрприз чекає шанувальників китайських традицій і великих перемог серед ігрових автоматів Booongo онлайн! Безкоштовний відео-слот, присвячений китайському гороскопу, має 3 ряди, 30 ліній ставок і 5 барабанів. Грайте в ігровий слот 12 тварин, щоб отримати власний гороскоп і багато виграти!

Символи і бонуси

Ying Yang - є символом Wild і зараховується як всі символи, крім Лотоса.

Лотос - як тільки ви натиснете на 3 або більше зображень цією священної квітки, 10 безкоштовних спінів будуть ініційовані. Під час їх активації Лотос буде змінювати випадкові символи на кожному раунді. Якщо 2 або 3 символи Lotus є частиною виграшної лінії в базовій грі, то виграші множаться на x2 або x3 відповідно. 2, 3, 4 або 5 Wild у виграшній лінії множать приз на x2, x3, x4 або x5 відповідно.

Тварини-після 30 раундів одна з тварин стає символом року. Виграшні комбінації, що складаються з символу року, множаться на x5. Комбінації, що складаються з попереднього і наступного символу року множаться на х3. Якщо ви грали в безкоштовні обертання без виграшу взагалі, то спрацьовує функція"останній шанс". Барабани будуть обертатися до тих пір, поки ви не виграєте.

Якщо ви виберете виграшну комбінацію, то всі символи, що утворюють її, будуть заблоковані, і ви отримаєте безкоштовну відстрочку. Респіни тривають до тих пір, поки нові символи, схожі на виграні, не з'являться на барабанах.

Слот є дуже захопливою грою з фантастичною графікою і прекрасним саундтреком! Грайте і священна тварина принесе вам удачу!

Інші наші автомати