Гральний автомат Magic Princess

Світ чудес і чарівництва

Для тих, хто любить казки, магію і чарівні історії, компанія Novomatic представляє ігровий автомат Magic Princess, в який ви зможете пограти у Ельслотс.

Ласкаво просимо в королівство прекрасної чарівниці, яка буде супроводжувати вас у ігровому процесі, використовуючи свої чарівні трюки, щоб привести вас до джекпот. Вона і сама непоганий гравець, так що ви будете добре ладити. Яскраві, мерехтливі барабани наповнені таємничими символами, такими як чорна кішка, павич, замок і чарівна паличка. Графіка, чудова, але це можна сказати про будь-який автомат Novomatic.

Магія в кожному спіні

Якщо ви вірите, що чорні кішки приносять удачу, а не нещастя, і що павичі не менше чарівні, ніж красиві - ви на правильному шляху, адже в цій грі вони принесуть вам виграш за виграшем. Досліджуйте величезний казковий замок і знайдіть все необхідне для фінального заклинання, яке принесе вам максимальний джекпот. Якщо ви хочете веселитися, а не заробляти - ви можете грати в необмежену безкоштовну демо-версію, без всяких ставок. Принесіть трохи магії в своє життя!

Інші наші автомати