Гральний автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe 10

Lucky Lady’s Charm – це класика від виробника ігрових автоматів Novomatic, і ми дуже раді бачити нову версію. Lucky Lady’s Charm Deluxe 10 має всі знайомі риси оригінальної гри, але з новим сучасним поворотом. Гра поставляється з новими 100 лініями оплати, двома окремими наборами барабанів і оновленими символами. Якби ви були шанувальником старого слота Lucky Lady’s Charm, то ця гра могла б стати для вас ідеальною.

Як грати?

Щаслива Леді Шарм 10 використовує 100 ліній виплат. У цій версії гри гравець не має можливості змінювати кількість ліній. Wild символ, як завжди, красива блондинка. Крім того, символи з першого барабана можуть переноситися на другий барабан! Для того, щоб виграти безкоштовні спини, гравець повинен бути досить удачливий, потрібно виграти як мінімум три світляні кулі.

Для регулювання ставки гравець може натиснути + або – під загальною коміркою ставок. Для запуску обертань гравець повинен натиснути кнопку START або в автоматичному режимі AUTOPLAY.

Гравець може перевірити кредитний баланс під коміркою CREDIT.

Якщо у гравця є виграшний спін, або безкоштовні спини, то перед тим, як забрати суму, гравець отримує можливість зіграти на цю суму, натиснувши кнопку GAMBLE. Ця функція відкриває колоду карт, де гравець може вибирати між чорною і червоною картами. Щоб подвоїти виграш, гравець повинен вгадати колір наступної показаної карти.