Гральний автомат Bonanza

Необмежений виграш 

Бонанза - це ігровий онлайн слот, створений компанією Big Time Gaming, який має 6 барабанів і різну кількість рядів. У грі використовується Механіка Megaways з активними виграшами. Бонусна гра нагороджує безкоштовними обертаннями з необмеженим множником.

Ігровий слот Bonanza являє собою Megaways гру, яка пропонує вам безліч можливостей виграти - більше 100.000 виграшними способами. Це один з найпопулярніших гральних автоматів у світі завдяки своєму неймовірно щедрому формату і захопливим бонусним можливостям. Попри те, що одноразовий виграш з лінії виплат не є максимальним (x50), той факт, що ви можете виграти з такою кількістю способів, робить виграш доступним з одного обертання барабанів досить ймовірним. Ми любимо цю гру і думаємо, що Ви теж... 

Графіка і тема 

Коли ви ввійдете в гру, ви будете переміщені в красивий лісовий заповідник. Зелена трава і скелясте навколишнє середовище наповнені квітами і листям. У бічній частині екрана є дерев'яний будиночок, а також анімоване водяне колесо, що працює постійно. Творець витратив багато часу, щоб створити цю красиву сцену, і ви не будете розчаровані.

Інші наші автомати