Гральний автомат Olympian Gods

Ще одна місія на Олімпі чекає всіх безстрашних сміливців, готових зіткнутися з древніми божествами Греції і викрасти їх багатства. Майте на увазі, що Зевс і його брати Посейдон і Аїд будуть чекати вас в "Богах Олімпу" - п'яти барабанному 50-лінійному відео-слоті в казино Ельслотс Україна.

Продукт Booongo містить чітку графіку і дуже хороший саундтрек, просто, щоб забезпечити кращий ігровий досвід для всіх гравців.

Ставки та призи

Схоже, що система ставок не має прямого зв'язку з активними лініями гри, бо для того, щоб всі 50 потенційних виграшних ліній стали активними, потрібно зробити загальну ставку всього 1 грн. Або зробіть максимальну ставку 3000 за спін.

Після того, як ставка встановлена, подивіться платіжну відомість, щоб дізнатися, скільки ви можете отримати від кращих виграшних комбінацій. Символ з Зевсом має кращу винагороду, до 30000 (10x ставок) за одну лінію.

Тематика і дизайн

Є плюси і мінуси в підході до дизайну гри. З одного боку, Давньогрецька тематика вже була зроблена багато разів, тому вона не захоплива. З іншого боку, Olympian Gods досить добре спроєктована, і на неї приємно дивитися, тому більшість гравців не будуть так сильно обурюватися. Список символів розділений на дві основні категорії, в одній з яких присутні основні, карти в іншій — зображення божеств і міфологічних істот (Зевс, Посейдон, Грифон, Пегас, храми, Лев, Цербер, Зевс блискавка).

 

Інші наші автомати