Гральний автомат Halloween Witch

Святкуйте Хеллоуїн і вигравайте!

Прийшов час всім шанувальникам слотів від Booongo зробити крок у світ темряви і жаху, граючи в Безкоштовний слот Halloween Witch в казино Ельслотс Україна! Цей страшний і в той самий час смішний слот має 5 барабанів, 3 ряди і 1024 виграшних способів. Грайте в слот Хеллоуїна відьми, щоб знайти свої призи в Казані, що святкує страшне свято!

Ігровий автомат Halloween Witch містить в собі безліч захопливих сюрпризів.

  • Джек Гарбуз-король Хеллоуїна може замінити будь-який символ в грі. Замінити не можна тільки 2 Символи — надгробний камінь і Котел.
  • Надгробний камінь - для того, щоб ініціювати безкоштовні спін функції і отримати 20 безкоштовних спінів, ви повинні вибити 3 або більше надгробних каменів в будь-якому місці в одному спіни. Будь-який виграш під час функції множиться на 2.
  • Казан - коли 3 або більше зображень Казана приземляються в будь-якому порядку на барабанах, буде запущена бонусна гра. Допоможіть відьмі заварити зілля, вибравши інгредієнти. Кожен інгредієнт принесе вам приз. Якщо ви знайдете 3 однакових інгредієнта, то отримаєте 10 безкоштовних спинив.
Інші наші автомати